Sharje pa kufi

Shaj dhe lirohe shpirtin. Fol sa të duash dhe çka të duash.

Shaj pa kufi!

 
 
 
 
 
.
KarMadhi
Po du pidh
Po du pidh
beni
hej
hej
L'Albanaise
ncncnc qfar tshame
ncncnc qfar tshame
L'Albaniase
bonjour
bonjour
Adela
Marre duhrt me ju ardh aa veq se nuk muni me dit se cili cilit po i shkrun se skeni b.... me ju dal perpara e leje ma me i shajt ksbtu njani tjetrin
Marre duhrt me ju ardh aa veq se nuk muni me dit se cili cilit po i shkrun se skeni b.... me ju dal perpara e leje ma me i shajt ksbtu njani tjetrin
Adela
Mos folni more palidhje se krejt shqiptar jeni turp ju qofr
Mos folni more palidhje se krejt shqiptar jeni turp ju qofr
Adela
Si jeni a jeni mir
Si jeni a jeni mir
Adela
Hhhbbv
Hhhbbv
rama
spo ju vjen marre me fol kshtu
spo ju vjen marre me fol kshtu
Labi
kari flak pom qet
kari flak pom qet
0815
Ka qka ska ama me dit me sha si na shiptart ne Bot nuk ka.....per ket arsye emeritoni te gjith ni shamje te fort.......
Ka qka ska ama me dit me sha si na shiptart ne Bot nuk ka.....per ket arsye emeritoni te gjith ni shamje te fort.......
Bany
Qka oc Vandami
Qka oc Vandami
ahmeti
ju qifsha kanalet e pidhit te nanave te juve
ju qifsha kanalet e pidhit te nanave te juve
Loqka
www.RadioLoqka.de 😊
www.RadioLoqka.de 😊
Luani
Kush po vjen me ma qi motren.
Kush po vjen me ma qi motren.
GresaTe
ej u sa pisa qenkeni ejan ketu dhe shikoni te gjith shenojn bukru dhe jan te qet dhe kemi shoqeri te bukur T E L O Q K A T pik E U
ej u sa pisa qenkeni ejan ketu dhe shikoni te gjith shenojn bukru dhe jan te qet dhe kemi shoqeri te bukur T E L O Q K A T pik E U
orbiti
ma qa po ndodh me ty ktu
ma qa po ndodh me ty ktu
orbiti
hello hello was loss junge
hello hello was loss junge
haha
ooooooooooooo
ooooooooooooo
sara
Ooo idijota
Ooo idijota
sara
Ooo kopila legena shushka ]
Ooo kopila legena shushka ]
melisa
prsh
prsh
X-person
ropt npidh jau shkerdhefsha (qifsha krejt pidhat ka jonn ) :p
ropt npidh jau shkerdhefsha (qifsha krejt pidhat ka jonn ) :p
Ma hani karin
Ropt jaxqifsha npidh
Ropt jaxqifsha npidh
skifteri
ku jeni bre Pisa e botes
ku jeni bre Pisa e botes
skifteri
mir mengjesi
mir mengjesi
Hatigja
O pis ajo sitka bo asht kurva ma e madhe seti o qen bir qeni
O pis ajo sitka bo asht kurva ma e madhe seti o qen bir qeni
Hatigja
O gugj krejt kosova grun ta qifshin
O gugj krejt kosova grun ta qifshin
zenuni
a ngoj najkush 😀
a ngoj najkush 😀
Dajmons
Ahahahah
Ahahahah